23 C
понеделник, октомври 7, 2024

„Поморие” – „Верея” завърши с реми

В среща от 22-рия кръг на “Б” професионална футболна група ОФК „Поморие” гостува на ПФК “Верея” Стара Загора. Дербито се проведе на 02.04.2016 г. /събота/ и завърши при резултат 0:0.

Въпреки превъзходството на гостите и няколко сериозни атаки от тяхна страна, гол не бе отбелязан. „Поморие” пропусна редица изгодни положения, каквито бяха ударите на Милен Танев и Яни Пехливанов в 43-та и 55-та минута. Опитите им за пробив бяха посрещнати от напречната греда и не успяха да попаднат в противниковата врата.

Близо 30 минути отборът ни игра с човек по-малко, след като червен картон извади Деян Лозев от мача.

В следващата си среща Общински футболен клуб „Поморие” ще бъде домакин на ПФК „Спартак” Плевен, на 09.02.2016 г. /събота/ от 17.00 ч.