23.2 C
вторник, октомври 8, 2024

Юноши на „Черноморец-Бургас” претърпяха две загуби в Поморие

Отборите на „Черноморец – Бургас“ в Елитните юношески групи до 17 г. и до 19 г. претърпяха загуби като домакини в поредните кръгове от първенствата. Заради проливните дъждове мачовете се играха на изкуствения терен в Поморие.По-малките „акули“ отстъпиха с 0:1 на „Спартак“ /Пд/ в 21-вия кръг, а по-големите – с 1:2 на „Сливен“ в 23-тия кръг. В групата до 19 г. Живко Петков изведе черноморци напред преди почивката, след като се възползва от отличен извеждащ пас на Станислав Дрянов. При 1:0 Николай Кралев и Дрянов пропуснаха 100-процентови положения за удвояване на резултата, но  през второто полувреме гостите постигнаха пълен обрат.uno6ii.jpgВ таблиците за временно класиране юношите на „Черноморец – Бургас“ до 17 г. са в средата без шансове за отличия, докато по-големите са в подстъпите на призовата тройка и имат реална възможност да се окичат с медали. В следващите си мачове двете формации на „акулите“ имат гостувания – по-малките на „Пирин-2001″ в Благоевград, а батковците – на „Видима-Раковски“ в Севлиево.