23.8 C
неделя, октомври 6, 2024

Нефтохимик с пета поредна победа

Нефтохимик победи за пети пореден път, този път като домакин на Лозарево с 8:1. Срещата се игра на Спортен център „Изгрев“.

Първия гол падна в 7-мата минута и бе дело на Алекс Попов, който се разписа и за втори път от пряк свободен удар. Капитана Мартин Мечков отново успя да отбележи два гола в 20-та и 51-та минута. С две попадения се отчете и помощник-треньора Васил Цветанов в самия край на срещата. За крайното 8:1 по един гол добавиха Мертин Дикмешефкет от дузпа, както и Алекс Димитров.

Под рамката на вратата официален дебют направи бившия футболист на ЦСКА 1948 Димитър Тодоров.

Състав на Нефтохимик: Димитър Тодоров, Пламен Бояджиев, Светослав Славов (Денислав Николов), Димитър Шопов, Стелиян Тодоров, Пламен Славилов (Михаил Мирошник), Алекс Димитров, (Васил Цветанов), Мертин Дикмешефкет (Георги Бачев), Алекс Попов, Мартин Мечков (Станислав Ангелов), Стилян Кръстев.